Ігровий автомат Always Hot Deluxe
3.0

Ігровий автомат Always Hot Deluxe

Always Hot Deluxe – це традиційний апарат від розробника Novomatic. Провайдеру вдалося втілити у цьому слоті вікові традиції та великі виграші. Ігровий апарат присвячений «фруктовій» тематиці, а інтерфейс нагадує класичні «однорукі бандити».

Характеристики ігрового апарату Always Hot Deluxe

Слот здатний зацікавити не лише гравців зі стажем, а й новачків. Ознайомитися з характеристиками Always Hot Deluxe slots можна в таблиці нижче:

📆Дата випуску

2008 рік

💻Провайдер

Novomatic

🎰Барабани

3

🔀Лінії

5

🎯RTP

95,36%

💫FS

Немає

💡Демо-режим

Так

💰Max. виграш

75 000 кредитів

Провайдер використав в емуляторі просте оформлення, але дизайн вийшов досить яскравим. Тематика слоту – фрукти. На ігровому полі геймери побачать класичний набір символів: дзвони, фрукти та зірки.

Унікальні звукові ефекти занурюють в ігровий процес. Геймплей не відрізняється від інших слотів компанії Novomatic.

Характеристики ігрового апарату Always Hot Deluxe

Як грати в слот Always Hot Deluxe

Для гри в Always Hot Deluxe ігровий автомат можна задіяти 3 барабани та 5 ліній. Виграшні комбінації формуються з лівого краю та повинні складатися з 3 однакових зображень. Офіційних даних по RTP немає, але на деяких ресурсах можна побачити показник 95,36%.

В емуляторі відсутній джекпот та додаткові множники. Однак гемблери зможуть збільшити суму виграшу в ризик-раунді. Якщо перед грою на гроші хочете протестувати можливості слота, тоді можна запустити демо-режим.

Комбінації та виграші в Always Hot Deluxe

Розробники передбачили у цьому слоті класичний набір символів: виноград, кавуни, сливи, зірки, апельсини, дзвони та «777». Розмір максимального виграшу становить 75000 кредитів, що вважається досить високим показником.

Коефіцієнти множника залежать від елементів призової комбінації:

 • x40 – сливи, апельсини, вишні та лимони;
 • x80 – виноград та дзвіночок;
 • x100 – кавуни;
 • x200 – зірки;
 • x300 – цифри «777».

Як бачите, розмір min множника в слоті складає всього x40 (будь-які фрукти, крім винограду та кавуна), а max коефіцієнт – x300 буде доступний за зображення «777». Ознайомитись з таблицею виплат можна праворуч від ігрових барабанів. У розділі «Paytable» гравці зможуть отримати більш детальну інформацію.

Особливості ігрового апарату Always Hot Deluxe

Розробники виконали цей ігровий апарат у мінімалістичному стилі. Назва емулятора у верхній частині покрита язиками полум’я. Ігрові барабани мають білий колір, на якому добре видно символи, що з’являються на ігровому полі. Таблиця виплат знаходиться праворуч, а в лівій частині можна побачити нумерацію та розташування ліній.

Панель управління знаходиться під ігровими барабанами. Тут гравці можуть побачити таку інформацію:

 1. Кількість грошей.
 2. Останній виграш.
 3. Кнопку «Autoplay» (запуск автоматичних обертань).
 4. Клавішу «Paytable» (таблиця виплат).
 5. Ставка на одну лінію.
 6. Кнопка «Gamble» (запуск ризик-раунду).
 7. Загальна сума ставки.
 8. Клавіша «Start» (запуск обертання ігрових барабанів).

Геймери не можуть самостійно регулювати кількість ліній, оскільки вона зафіксована. Змінювати можна лише суму ставки. Наявність ризик-раунду гарантує виграші, тому слот вважається привабливим для багатьох учасників.

Як виграти в Always Hot Deluxe

Досвідчені геймери часто використовують Always Hot Deluxe ігрові автомати Novomatic, тому що тут можна розраховувати на великі виплати. Багатьом гравцям вже вдавалося заробити, але для цього необхідно використовувати всі можливості слота.

Розробники відмовилися від бонусного раунду та FS, але це не знижує ймовірність отримати великий виграш. Після кожного успішного спіна геймери зможуть запустити ризик-раунд. У цьому раунді достатньо правильно вгадати колір гральної карти. Якщо правильно зробили свій вибір, тоді можна вдвічі збільшити суму свого виграшу. Для запуску ризик-раунду необхідно натиснути на кнопку «Gamble».

Проте гравці повинні враховувати, що при неправильному виборі вся сума анулюється. Щоб завершити ризик гру, гравцям необхідно натиснути на «Collect». При цьому виграну суму буде автоматично зараховано на рахунок. У цьому раунді немає жодних секретів, тому потрібно розраховувати на свій успіх.

Висновок

Досвідчені гравці стверджують, що ігровий автомат Always Hot Deluxe сподобається кожному любителю класики. Слот повертає користувачів до старих класичних ігор. Розробнику вдалося поєднати це з можливістю здобути великий виграш, тому геймери будуть задоволені. Користувачі матимуть змогу протестувати можливості ігрового апарату в демонстраційному режимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *