Ігровий автомат JetX
5.0

Ігровий автомат JetX

Класичний ігровий автомат JetX – це простий та цікавий емулятор від провайдера Smartsoft Gaming. Більшість користувачів вважає цю гру слотом, але вона має багато відмінностей. Тут відсутні класичні барабани та лінії. Цікава гра доступна з ПК, смартфонів та планшетів.

Характеристики слота Літачок

Унікальна гра JetX має механіку аварії літака (crash). У кожному новому раунді літальний апарат розпочинає свій рух. Літак поступово відривається від землі, що дозволяє коефіцієнтам поступово зростати. Проте будь-якої миті літак може покинути межі ігрового поля. Якщо геймери не встигнуть зберегти свій результат до краху літака, то ставка просто згорить.

📆Дата запуску

24 січня 2019 року

💻Провайдер

Smartsoft Gaming

💵Min. ставка

0,1

💸Max. ставка

300

💡Технології

JS, HTML5

💎Бонуси та функції

Вибухова механіка, джекпот

Слот відрізняється від інших апаратів унікальним ігровим процесом. Головне завдання гравця – своєчасно вистрибнути з літака. Розмір виграшу залежить від ставки на політ та коефіцієнта, який буде досягнутий у процесі гри. У захоплюючій грі можна отримати дійсно великі виплати. Тут гравці самостійно вирішують коли перервати політ літака.

Ігровий автомат JetX

Апарат має приємне оформлення та зручний інтерфейс. Основну частину екрану займає ігрове поле, де гравці бачать смугу аеродрому та літак.

Як грати в ігровий апарат JetX

Гра літачок подобається багатьом користувачам, оскільки має простий інтерфейс. Керувати ігровим процесом можна за допомогою кількох кнопок. Для налаштування ігрового процесу провайдер передбачив лише 5 кнопок:

 1. Bet – можливість вибрати розмір ставки.
 2. Collect – гравці зможуть налаштувати зупинку гри після досягнення заданих коефіцієнтів.
 3. Bet – можливість розмістити першу ставку.
 4. Next bet – це кнопка для розміщення наступної ставки.
 5. Cancel – гравці зможуть скасувати ставку та забрати виграш.

У лівій частині екрану гемблери можуть побачити коефіцієнти, на яких зупинилася попередня гра. У правій частині гравці побачать історію ставок та чат для спілкування з іншими користувачами.

Правила геймплею у цьому емуляторі досить прості. Гравцям необхідно вибрати розмір ставки та встигнути забрати свій виграш з максимальним коефіцієнтом. Окрім звичайних виграшів геймери також можуть розраховувати на прогресивний джекпот, який називається Galaxy Jackpot. Цей приз можна отримати лише за певних умов.

Перед початком гри професіонали рекомендують переглянути JetX схеми. Виграш в емуляторі розраховуються за простою формулою: ставка буде помножена на коефіцієнт множника. Досвідчені гравці також рекомендують ознайомитись з відгуками.

Комбінації та виграші

Перед тим, як грати в JetX спочатку потрібно зареєструватися в найкращому азартному клубі. Популярний емулятор доступний практично у кожному українському інтернет-казино. Тут немає жодних комбінацій, а результат виграшу залежить лише від успіху.

Літак може вибухнути будь-якої миті, тому перед гравцями стоїть завдання уважно стежити за об’єктом та своєчасно зупинитися. Це дозволить не втратити грошові кошти та отримати виграш.

Алгоритм дій в ігровому автоматі виглядає так:

 1. Запустіть емулятор.
 2. Визначте розмір ставок.
 3. Виберіть режим гри.
 4. Встановіть відповідний множник.
 5. Активуйте цікаву гру.
 6. Дочекайтеся наступного раунду.
 7. Слідкуйте за рухом літака.
 8. Заберіть гроші до моменту аварії літального апарату.

Якщо не плануєте проходити реєстрацію і хочете просто отримати задоволення, користувачам потрібно запустити JetX демо. У цьому режимі можна перевірити ефективність популярних стратегій.

Особливості ігрового апарата

Щоб отримати великий виграш, гравцям потрібна JetX стратегія. В інтернеті існує багато різних схем та хитрощів. При виборі певної стратегії слід враховувати фінансові можливості:

 1. Стратегія для терплячих людей. Множник ставки має різноманітні показники, що дозволяє збільшити розмір виплати. Цей алгоритм передбачає, що не потрібно постійно підвищувати суму своєї ставки. При грі на мінімальних ставках геймери не витрачають багато грошей, але завжди залишається шанс виграти джекпот.
 2. Стратегія для швидкого заробітку. Гравці повинні враховувати, що літак може швидко впасти, тому краще не чекати на високі коефіцієнти. Сума може бути незначною, але гравці все одно залишаться у плюсі. Якщо робити великі ставки, то і виграш буде суттєвим навіть за мінімальних ставок.
 3. Стратегія з мінімальними витратами. Для використання цієї стратегії потрібно мати невеликий бюджет, щоб можна було зробити до 7 ставок. Після кожної ставки потрібно трохи зачекати та натиснути на кнопку «Забрати».

Нові стратегії краще тестувати у демонстраційному режимі, оскільки вони можуть виявитися збитковими.

Як виграти в JetX

Розмір виплати залежить від поточних коефіцієнтів. Значення знаходяться в межах від 1,01 (літак не встиг злетіти) до 100 (судно досягло максимальної висоти). Практика показує, що гравцям практично не вдається отримати виграші вище за x50-x60. Однак цього більш ніж достатньо для отримання великої виплати.

Це справді цікава гра, в яку обов’язково варто зіграти всім гемблерам. До переваг емулятора відносять:

 1. Гравці зможуть отримати великі виграші з мінімальними витратами.
 2. Захоплюючий ігровий процес.
 3. Прості правила.

Навіть професійним гравцям складно виділити якісь мінуси. На тематичних ресурсах геймери зможуть побачити лише позитивні відгуки.

Висновок

JetX гра від молодого провайдера Smartsoft Gaming – новаторський емулятор, який представляє ігри в новому вигляді. Мета популярно слота – передбачити, з якої висоти падатиме літак. При цьому важливо встигнути зняти виграш, оскільки після падіння літака можна втратити всі гроші. Сума максимального виграшу у 100 разів перевищує суму ставки.

Новачки зможуть взяти невеликий виграш і зупинитися, а досвідчені гравці спробувати отримати максимальний приз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *