Фільтр
Очистити
Фiльтр за цiною
Автори
Аудиторія
Видавництво
Останні

Шкільні підручники

У нашому магазині «Сім кольорів» ви зможете знайти не тільки цікаві романи, оповідання, казки та вірші, а й підручники для Вашої дитини з багатьох предметів. На нашому сайті 7coloriv.com.ua великий вибір підручників та навчальних посібників. Шкільні підручники є головним інструментом навчання дітей. У навчальній літературі матеріал викладено доступною мовою і підкріплений рядами ілюстрацій, які допомагають краще уявити ту конструкцію, яка вивчається. Купити підручники в нашому інтернет магазині набагато зручніше. Адже Ви зможете заощадити свої сили і час. Ми працюємо з партнерами, які доставлять товари якісно і швидко, та по самим низьким тарифам.
 
У магазині «Сім кольорів» великий вибір навчальних посібників, таких як:
  • Англійська мова. Підручники прекрасно поєднують фонетику і граматику, а головне - подають їх на доступному для дітей рівні.
  • Країнознавство. У книжках читач дізнається про розвиток історичного краєзнавства на території України та про різноманітні джерела вивчення минулого.
  • Математика. Підручник не просто навчить дітей математичними розрахунками, а й правильно і логічно мислити під час проведення різних обчислень.
  • Образотворче мистецтво. Підручник розповість учням, про мистецтво та його види, про прийоми композиції, живопис, скульптуру и декоративно-ужиткове мистецтво та про поєднання різних видів мистецтв.
  • Християнська етика. Ці книжки познайомлять із мудрістю нашого Творця, яка криється у біблійних притчах та історіях, навчають робити добрі справи та слухати батьків. Також розкажуть про традиції українського народу.
Знайти і купити підручники з усіх предметів і дисциплін в рамках шкільної програми затвердженої Міністерством Освіти України - немає проблем.

Підручники для школи

Книжковий інтернет-магазин - це дуже зручний сервіс для тих, хто не мислить свого життя без читання. Наш інтернет магазин шкільних підручників «Сім кольорів» має безліч переваг. До них можна віднести:
  • економію вільного часу;
  • великий асортимент товару;
  • знижки;
  • сервіс обслуговування.
Сайт 7coloriv.com.ua пропонує широкий вибір навчальної, методичної та наукової літератури для шкіл, а також методичної літератури для вчителів та батьків. Великий вибір підручників для українських та російських шкіл за доступними цінами. Абсолютно не важливо, чи живете Ви в Харкові, або ж в будь-якому іншому куточку України, покупки може здійснювати будь-яка людина. Завдяки інтернет-магазину «Сім кольорів» у жителів будь-якого населеного пункту є можливість купувати самі рідкісні екземпляри книг за найбільш прийнятними цінами.

Робочий зошит

Крім підручників, також Ви зможете знайти на сайті 7coloriv.com.ua робочі зошити. Один з головних принципів зошитів - «Вчитися граючи». Це допоможе дітям засвоїти уроки набагато швидше і цікавіше. Зошити доповнюють підручники системою завдань, які забезпечують комплексний розвиток умінь і навичок дитини. Так само, всередині робочих зошитів є малюнки, які треба розфарбувати, кросворди, ігри та творчі завдання.
 
У сучасному світі найбільше цінують час. Але походи до магазинів, вибір того що потрібно і черги його забирають. Не завжди можна знайти час для придбання підходящої книжки, особливо студентам або школярам. Тому ми Вам пропонуємо якісні українські підручники, щоб придбати їх швидко та недорого. Користуючись нашими послугами, ви можете бути впевнені в надійності та якості товару який Ви отримуєте. У нас Ви зможете знайти те, що не зможете знайти в інших книжкових магазинах та бібліотеках.