Фільтр
Очистити
Фiльтр за цiною
Автори
Аудиторія
Видавництво
Останні

Методична література

Навчально-методична література - це навчальне видання, яке містить матеріали з методики викладання, вивчення навчальної дисципліни, а також її розділу або частини. В основі будь-якої книги лежать конкретні приклади і рекомендації. Наш книжковий інтернет-магазин «Сім кольорів» пропонує придбати в допомогу для проведення занять і уроків таку книжку, як методична література для вчителів. Педагогам знадобиться ця література в допомозі по вихованню та навчанню дітей. А ось психологи оцінять літературу, яка знаходиться на нашому сайті, де описані найновіші відомості з проблем педагогічного спілкування.
У нашому інтернет-каталозі Ви зможете знайти великий вибір методичних посібників для різних напрямків. Також, в асортименті книжкового магазину можна знайти багато різноманітних видань, включаючи видавництво «Сім кольорів». Підібрати підходящу літературу кожному клієнту допоможе докладний опис кожної книжки, який знаходиться на нашому сайті 7coloriv.com.ua. Варто додати, що до деяких посібників в комплекті додаються магнітні дошки, плакати, предметні картинки, казки, ігри та багато іншого.

Навчальні посібники

Підручники для вчителів допоможуть не тільки організувати цікаві та розвиваючі заняття, але і не упустити найголовніше в освіті дітей, що неймовірно важливо. Література, яку пропонує наш книжковий магазин, включає в себе:
  • Інформативність;
  • Ясність;
  • Чіткість викладу;
  • Наявність нових методичних прийомів.
Кожен покупець зможе знайти навчальні посібники з різних напрямків, таких як: англійська мова, природознавство, математика, психологія та багато іншого. Усі посібники мають авторську навчальну програму, яка узгоджена з МОН України. Увесь наш товар, який представлений на сайті 7coloriv.com.ua, необхідний для щоденного навчання і вдосконалення знань кожного школяра. Варто додати, що вони можуть бути використані не тільки викладачами, вчителями, а ще й усіма тими, хто цікавиться такими темами. Завдяки іграм і картками, які йдуть в комплектах наших посібників, урок стане більш жвавим, і буде сприяти швидкому засвоєнню різної інформації не тільки школярам, але і дошколятам.

Педагогічна література

За кожним відмінним учителем стоїть важка праця і увага до деталей. Адже хороший педагог повинен вміти викладати матеріал так, щоб було цікаво кожному учневі. Книга для вчителя, яку можна придбати в нашому книжковому магазині, допоможе навчитися пояснювати і зацікавлювати всіх учнів своїми ідеями. Простота написання наших книжок, дасть можливість кожному викладачеві зробити свої уроки досить ефективними.
В цьому розділі подані досить широкий асортимент українських підручників, які допоможуть вчителям і батькам грамотно піднести поданий матеріал, з різних дисциплін. Також цю літературу можна використовувати і батькам. Якщо Ваша дитина тільки збирається до школи, або ж вчиться в молодших класах, Вам знадобиться допомога. З їх допомогою кожен батько та мати зможуть з легкістю пояснити дитині основні правила арифметики і граматики.

Програма виховання дітей

Що таке методичні рекомендації? Це матеріали, які вміщують в себе вказівки, роз'яснення, виконання яких повинно сприяти найбільш ефективному засвоєнню навчальної програми. Їх створюють для допомоги вчителю в рішення деяких проблем, які можуть, виникнути на уроках. У методичних рекомендаціях повинна бути обов'язкова послідовність дій (інструктаж). У нашому книжковому інтернет-магазині «Сім кольорів» кожен зможе придбати методичні рекомендації до програми «Дитина» . Вони розроблені за структурою Програми виховання й навчання дітей віком від двох до семи років. У розділах розповідається про сучасні підходи щодо виховання та розвитку дітей.
До того ж, на сайті нашого магазину 7coloriv.com.ua, кожен учитель може придбати посібник, який вміщує в себе:
  • Авторську програму;
  • Тематичне планування;
  • Додатковий літературний матеріал.
Курси складаються з шістнадцяти тем, які розраховані на тридцять п'ять тижнів. Хочеться додати, що в цих посібниках, пропонуються ігри, вірші, фізичні вправі і багато іншого, що допоможе кожному вчителю скрасити урок, і зробити його таким, що запам'ятовується. Пам'ятайте, що для нас дуже важливий зворотний зв'язок з нашими клієнтами, саме тому залишайте свої пропозиції та ідеї.