Фільтр
Очистити
Фiльтр за цiною
Категорії:
Автори
Аудиторія
Видавництво
Останні

Навчальна література

Процес навчання у школах супроводжується роботою з навчально-методичною літературою. Вона завжди буде в нагоді школярам, студентам, батькам або викладачам в різних областях. Особливо стане в нагоді методична література працівникам освітньої сфери з виховання та навчання дітей. У методичних вказівках пояснюється як слід викладати ту чи іншу тему студентам або школярам. Адже, рекомендації наших підручників розроблені за структурою Програми виховання. Так само в магазині «Сім кольорів» ви зможете придбати посібники на тему психології, які допоможуть з проблемами педагогічного спілкування.
 
Навчальні книжки вміщують в себе авторську програму з різних предметів, додаткові літературні матеріали і тематичне планування. Книги з яскравими малюнками та цікавими іграми допоможуть Вам навчати дітей із зацікавленістю. Освітні книжки включають в себе захоплюючі розповіді, ігри та плакати, які вдосконалюють мислення дитини. Отже, купивши розвиваючі книги дитині, Ви подаруєте багато щасливого часу як собі, так і малечі, розглядаючи разом цікаві барвисті книжки.

Навчальні книги

Дуже важливу роль у розвитку будь-якої людини грає читання книжок, адже завдяки їм люди пізнають світ, чогось вчаться та вдосконалюються. Посібники, які пропонує наш сайт 7coloriv.com.ua дуже допоможуть Вам у навчанні дитини. Щоб усвідомити, наскільки книги для навчання дітей корисні и ефективні, потрібно почати свої заняття з малечею. Але багато батьків скаржаться, що у них немає часу на заняття з дітьми. Спеціально для таких випадків, Ви можете знайти на нашому сайті книги з веселими уроками. Там знаходяться цікаві казки, оповідання та запитання. Під час якоїсь поїздки з дитиною, можна відкрити книгу та зробити веселий урок малюкові.
 
Сторінки магазину «Сім кольорів» пропонують велику кількість книг по вихованню, розвитку та навчанню дітей різного віку, що допоможе батькам у багатьох хвилюючих їх питань з перерахованих вище тем. Найголовніше, що потрібно пам'ятати при навчанні дитини, це те, що заняття повинні приносити малюкові задоволення і бути в радість. Розвиваючі книжки для вивчення навколишнього світу являються найважливішими. Завдання цих книжок полягає в тому, щоб ознайомити дитину з базовою інформацією про все, що оточує її за допомогою малюнків, загадок, питань та ігор. Звичайно ж, всі книги, які розвивають дитину, створені фахівцями для того, щоб допомогти і показати батькам, як познайомити малюка з дійсністю. Так само, вони вчать як чинити в типових життєвих сітуаціях, рахувати, читати і допомагають запам'ятати кольори. Саме такі книги сприяють розвитку мовлення, логіки і спостережливості дітей.

Учбова література

Навчальні підручники - це не тільки друзі, які вчать життю. Головна відмінність підручника від простої книги - це обсяг нової інформації, яку може отримати дитина. Вони допомагають виховати і будуть виховувати ще не одне покоління людей. Сторінки підручника з ілюстраціями, спілкування з казковими героями, різні творчі завдання є засобом розвитку творчих здібностей і фантазії школяра. На нашому сайті Ви можете знайти велику кількість різної навчальної літератури, таку як:
  • Посібники
  • Робочі зошити
  • Шкільні підручники
  • Навчальні комплекти
Кожна частина наших підручників містіть не тільки програмовий матеріал, а й вступний, який поданий у формі гри чи посильного дослідження. Так само малюнки, у вигляді коміксів, дають змогу краще запам’ятати пройдений матеріал та роблять уроки набагато цікавіше.