Фільтр
Очистити
Фiльтр за цiною
Автори
Видавництво
Останні

Художня література

Не дарма кажуть, що відповідь на будь-яке питання можна знайти в художній літературі. І справді, читаючи, ми можемо багато чого зрозуміти, а також осмислити в своєму житті. Адже література відіграє визначну роль в житті кожної людини. З кожною книжкою, ми піднімаємося на одну сходинку мудрості, досвіду, а також знань. Ніхто не буде заперечувати той факт, що знайти цікаву книгу досить важко. Саме тому, на сайті інтернет-магазину «Сім кольорів» надано опис кожної книги, завдяки чому кожен зможе підібрати для себе книжку, яка приверне увагу і припаде до душі. Художня література книги якої можна купити в нашому магазині в будь-який час доби, що дуже зручно.
Сучасна художня література включає в себе безліч творів, авторів з усього світу, які були видані за останні десятиліття. Напевно, найцікавіше, це те, що вони показують життя з точки зору інших культур. На сьогоднішній день безліч авторів займають перші міста в світі літератури. А завдяки їх стилю вони через деякий час теж стануть новою класикою. Кожен зможе насолодитися сучасною літературою, купивши книжки у нас. У нашому каталозі Ви знайдете різноманітні романи: про війну, кохання, про підлітків і багато іншого. Об'єднує всі ці книги одне - їх автори, наші сучасники.

Художні книги

Також, в асортименті книгарні «Сім кольорів» є художня література для підлітків. Ви зможете знайти як класику для дітей, так і сучасну літературу, яка є не менш важливою останнім часом. Адже вона зможе допомогти юним читачам знайти відповіді на питання, що цікавлять, які стосуються нинішнього часу. Звичайно ж, вибрати літературу для своєї дитини досить складно. Адже не все, що лежить на полиці в магазині, в яскравій обкладинці, буде корисно читати дітям. Варто пам'ятати, що кращими творами лише будуть ті, які не тільки привабливо виглядають, але відрізняються цікавим сюжетом і несуть в собі виховні ідеї, такі як: чесність, справедливість та вчать добру.
В інтернет-каталозі на сайті 7coloriv.com.ua, кожна дитина зможе знайти цікаву книгу для себе. У нас досить широкий вибір жанрів, таких, як:
  • Любовний роман;
  • Фантастика;
  • Фентезі;
  • Детектив;
  • Класика;
  • Пригоди.
Кажуть що сучасні підлітки не читають. Це велика помилка. Адже насправді тільки потрібно підібрати книгу, яка зацікавить. Але варто пам'ятати, що якщо Ви вибираєте книжку для дитини, не варто концентрувати всю її увагу тільки на одних темах. Адже це може набриднути і відіб'є все бажання читати, тоді дитина точно надовго забуде дорогу до книг.

Сучасна проза

Сучасні твори української художньої літератури - це твори літератури як мистецтва. Адже тут слова наповнені змістом і теплом, відкриваються характери, долі та історії. Напевно багато хто помітив, що сучасна проза стала користуватися більшою популярністю. Все це саме так, тому що письменники нашого часу, і часто одного з нами покоління, пишуть про знайомих і неймовірно улюблених нами речах. Варто додати, що завдяки цьому, ці книги досить легко і невимушено читаються. Наш магазин «Сім кольорів» підібрав тільки кращі книги для Вас, адже ми дбаємо про своїх клієнтів.
Багато вважають жіночу прозу простеньким і нехитрим жанром. Але вони шалено помиляються. Цей жанр глибоко психологічний, який запрошує всіх читачок до діалогу, при цьому розважаючи їх. Спеціально для наших клієнток, ми відбираємо тільки найкращі зразки жіночої прози. Адже вона відображає характерні риси сучасного мистецтва і намічає перспективу культури майбутнього. Наш книжковий інтернет-магазин «Сім кольорів» пропонує Вам купити книжки різних жанрів, за доступною ціною.