Фільтр
Очистити
Фiльтр за цiною
Автори
Аудиторія
Видавництво
Останні

Дитяча література

Найважлівіше призначення книги - зберігаті знання, накопічені століттямі, і передавати їх наступним поколінням. Купувати дитячі книжки і читати їх малюкам потрібно з самого народження, адже дитяча література допомагає швидше розвиватися дитині. Тому магазин «Сім кольорів» допоможе Вам вибрати відповідні книжки для дітей і передати зібрані знання багатьох поколінь Вашій дитині.
 
Деякі батьки задаються питанням: «Яка книга буде топовою для дитини?». Оптимальним вибором будуть ті твори, які не тільки з захоплюючим сюжетом, а й ті, які навчають дітей добру, ввічливості, сміливості і справедливості. Саме такими ознаками володіє дитяча художня література. У дитячій художній літературі кожна дитина зможе знайти цікаву для нього книжку: пригоди, фантастику, детективні історії. І це можуть бути не тільки класичні письменники, а й сучасні.
У різному віці, діти віддають перевагу різним творам. Наприклад, для дітей одинадцяти років цікава література таких різновидів, як:
  • Вірші
  • Фантастика
  • Пригоди
  • Легенди
Так само, в цьому віці цікаво читати книжки, в яких розповідають про стародавній світ, середньовічні століття і про життя дітей в закордонних країнах.

Купити дитячі книжки

Читання книг є одним із способів навчання дитини. Тому, навіть якщо дитині не подобається читати, батьки привчають її до цього. Адже, читання літератури українською мовою допоможуть дитині збільшити словниковий запас, вдосконалити навички правопису і поліпшити вимову. На сторінках нашого магазину Ви зможете знайти та купити дитячі книги українською мовою за доступною ціною, не тільки вітчизняних письменників, а й зарубіжних.
Також, наш магазин «Сім кольорів» пропонує прекрасний вибір літератури для дітей віком десяти років. Ви можете замовити своїй дитині такі книжки, як:
  • Казки
  • Вірші
  • Оповідання
  • Загадки

Цікаві книги для дітей

Пригодницькі книги для дітей - це можливість хоч раз відчути себе героєм незвичайної подорожі. Герої і героїні потрапляють в різні пригоди, щоб врятувати світ, зустріти батьків або знайти друзів. Подорожі можуть бути самими різними. В часі або між світами. Сплав по річці або пошуки скарбів на піратському кораблі. Герої цих сюжетів - звичайні діти, такі ж як і сам читач. Такі сюжети ніколи не будуть нецікавими і малоактуальними, адже вони лягають в формування фантазій дитини. Людині дуже важливо прочитати в дитинстві якомога більше пригодницьких романів. Адже тоді у дитини сам процес читання буде асоціюватися з пригодами.
 
Кожному відомо що нелегко знайти цікаву книгу для дитини. Саме тому на сайті 7coloriv.com.ua Ви зможете знайти докладний опис кожної книги. Дитячі книги нашого магазину «Сім кольорів» неодмінно займуть головні місця на полицях в Ваших оселях, а також стануть найкращим проведенням часу для вашої дитини.
 
Дев'ять років - це той самий вік, коли дитина починає цікавитися всім. Саме тому дуже важливо в цьому віці підібрати правильні книжки, адже вони повинні бути підібрані з урахуванням знань дитини. На сторінках нашого сайту 7coloriv.com.ua ви зможете знайти цікаві і захоплюючі розповіді для вашої дитини, які не залишать його байдужим до книг.

Народні казки

Ніхто не буде заперечувати той факт, що казки люблять дорослі і діти. Адже вони роблять наше життя добрішим і цікавішим. Дитячі казки відкривають нам чарівний світ. У них розповідається про фантастичних істот, звірів, які набувають людський образ і про захоплюючі пригоди.
 
Як же прекрасно прочитати перед сном цікаву казку своїй дитині, зануритися разом з нею в світ чарівництва і краси. Барвисті образи допомагають нам розглядіти в повсякденності добро і зло, правду і кривду. Вони не тільки захоплюють сюжетом, а й вчать бути щирими, хорошими і щедрими. Людство завжди потребує в мрії, тому йому не обійтісь без казки, яка подає надію, надихає і втішає.
 
Казки люблять навіть дорослі. Тому і для восьмирічної дитини, такі книжки будуть теж актуальними. Захоплюючі казки з барвистими ілюстраціями ідеально підійдуть для дитини. Так само, для дитини восьми років будуть цікаві книги всередині яких будуть розмальовки, загадки і анекдоти, які не тільки будуть розвивати Вашу дитину, а й розважати.